Haber Detayı
12 Haziran 2017 - Pazartesi 22:37 Bu haber 1441 kez okundu
 
OGM’DEN 251 KİŞİLİK ROTASYON
KASTAMONU’YA GELEN VEYA KASTAMONU’DAN GİDENLER İSE ŞÖYLE
TARIM-ORMAN Haberi
OGM’DEN 251 KİŞİLİK ROTASYON


2017-1 DÖNEMSEL TAYİN SONUÇLARI
 
13.10.2013 tarihli ve 28794 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Orman Genel Müdürlüğü Personelinin Atama ve Yer Değiştirme Esaslarına İlişkin Yönetmelik çerçevesinde zorunlu tayine tabi olan personel ile tercih edilebilecek görev yerlerinin listesi 17.04.2017 tarihinde ilan edilmişti.
Ayrıca zorunlu tayine tabi olan personelin yanı sıra mazeret grubu (eş ve sağlık durumu) veya ilan edilen birimlere tayin olmak isteyenlerin de tercihte bulunabilecekleri belirtilmişti.
Yapılan değerlendirme sonucunda KASTAMONU OBM’ye bağlı İşletmelerde görev yapanların yerleştirmesi  belirlenmiş olup; rotasyona tabi olan personelin yerleştirme sonuç listeleri şöyle açıklanmakta.
Mehmet Ali KAYALI Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Boyabat Orman İşletme Müdürlüğü Karageriş Orman İşletme Şefliği Mühendis 12,6 1 Adana Orman Bölge Müdürlüğü Osmaniye Orman İşletme Müdürlüğü Bahçe Orman İşletme Şefliği Mühendis
Bayar ÇIRAK Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Kömürgölü Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 11,34 2 Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Bafra Orman İşletme Müdürlüğü Alaçam Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 
 Hayrullah SEVİNÇ Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Karadağ Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 11,31 2 Amasya 
Orman Bölge Müdürlüğü Bafra Orman İşletme Müdürlüğü Kızlan Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza
İlknur KARARMAZ Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Türkeli Orman İşletme Müdürlüğü Kazköy Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 12,5 1 Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Mustafa Kemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Çaltılıbük Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 
 Metin GÜLAY Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü Orman Muhafaza Memuru 12,5 4 Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Orhaneli Orman İşletme Müdürlüğü Karıncalı Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru
Erman BOZKURT Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Durağan Orman İşletme Müdürlüğü Adadağı Orman İşletme Şefliği Mühendis 13,63 5 Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğü Baharlar Orman İşletme Şefliği Mühendis
Gökhan İŞCAN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Şefliği Mühendis 11,29 1 Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Giresun Orman İşletme Müdürlüğü Bulancak Orman İşletme Şefliği Mühendis
Emrah KAPLAN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Boyabat Orman İşletme Müdürlüğü Elekçam Orman İşletme Şefliği Mühendis 9,67 1 İzmir Orman Bölge Müdürlüğü İzmir Orman İşletme Müdürlüğü Karabel Orman İşletme Şefliği Mühendis
Arif BAŞAR Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Tosya Orman İşletme Müdürlüğü Yeşilgöl Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 6,71 3 Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü Antakya Orman İşletme Müdürlüğü Karaçay Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru
Erkan KILIÇ Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Makine Ve İkmal Şube Müdürlüğü Mühendis 13,08 RESEN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Araç Orman İşletme Müdürlüğü Araç Depo Şefliği Mühendis
Ziya VATANSEVER Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Kumluk Orman İşletme Şefliği Mühendis 10,79 2 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Şefliği Mühendis Zülfigar YILMAZ Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Çorum Orman İşletme Müdürlüğü Çorum Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 6,71 RESEN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 
Mustafa KAYIKLIK Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Türkeli Orman İşletme Müdürlüğü Gökçealan Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 8,06 RESEN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 
 Abdullah KAPUCU Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Boyabat Orman İşletme Müdürlüğü Sakız Orman İşletme Şefliği Mühendis 11,75 1 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Boyabat Orman İşletme Müdürlüğü Yediçam Orman İşletme Şefliği Mühendis Sadık TIĞLIOĞLU Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü Çatalan Orman İşletme Şefliği Mühendis 11,88 2 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Daday Orman İşletme Müdürlüğü Çamkonak Orman İşletme Şefliği Mühendis
Şerif ÖZBEK Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü Kepez Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 7,69 RESEN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Durağan Orman İşletme Müdürlüğü Altınkaya Orman İşletme Şefliği Orman Muhafaza Memuru 
 Rıfat ÜZÜMCÜ Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Araç Orman İşletme Müdürlüğü Karkalmaz Orman İşletme Şefliği Mühendis 13,8 RESEN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Hanönü Orman İşletme Müdürlüğü Hanönü Orman İşletme Şefliği Mühendis 
 Fatih ÇALIŞKAN Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Hanönü Orman İşletme Müdürlüğü Çatalçam Orman İşletme Şefliği Mühendis 15,13 1 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü İhsangazi Orman İşletme Müdürlüğü İhsangazi Orman İşletme Şefliği Mühendis 
 Uygur ONUR Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Daday Orman İşletme Müdürlüğü Çamkonak Orman İşletme Şefliği Mühendis 15,36 4 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü Kuzyaka Orman İşletme Şefliği Mühendis 
 Ayhan KILIÇ Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Tosya Orman İşletme Müdürlüğü Dedemdağ Orman İşletme Şefliği Mühendis 12,63 1 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Tosya Orman İşletme Müdürlüğü Akseki Orman İşletme Şefliği Mühendis 
 Nejat Timur UYANIK Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Tosya Orman İşletme Müdürlüğü Akseki Orman İşletme Şefliği Mühendis 11,67 1 Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü Tosya Orman İşletme Müdürlüğü Dedemdağ Orman İşletme Şefliği Mühendis

Kaynak: (İNAJANS) - İNAJANS Editör:
Etiketler: OGM’DEN, 251, KİŞİLİK, ROTASYON,
Yorumlar
Haber Yazılımı