Yazı Detayı
16 Temmuz 2017 - Pazar 22:55 Bu yazı 398 kez okundu
 
15 Temmuz İhaneti / Hasan ERDOĞAN
Hasan ERDOĞAN
kastamonuilkhaber@gmail.com
 
 

 

Türk-İslam tarihinin en hain ihanet ve fitne hareketinin bir yılını Reis-i Cumhurumuzun liderliğinde etkinlik, açılış ve konuşmalar ile geride bıraktık. Hakikaten muhteşem toplanmalar. Sözde “adalet” yürüyüşüne en güzel cevab. Ekranlarda şehid ve gazilerimizin ve yakınlarının görüntülerini, hayret, dehşet, öfke ve gözyaşları ile seyrettik. Hepimiz çok özel ve ayrı duygular htik. Beni en çok hislendiren; abdest alıp şehadet özlemi ile meydanlara çıkan ve şehid yakınlarının şehidlerin yüzünde gördükleri tebessüm ve metanetleri. Hele bir kahraman olan ÖMER HALİSDEMİR’in babasının metaneti. Bunları gördükçe bu millet hainlerin planlarını daima alt-üst eder evelallah. Tarihte olduğu gibi.

 

Bu hain “FETO” fitnesinin haşhaşi, hipnozlu ahmak müntesibleri hâlâ bu ihaneti ve işgal planını görmeyerek “TİYATRO-KONTROLLÜ DARBE” gibi sözleri ve mahkeme salonlarındaki “ŞOV”ları milleti isyan ettiriyor. Bir an önce en ağır dünyevi cezaları olan “İDAM” edildiklerini görmeden teskin olunmayacak, öfke ve nefret ateşi sönmeyecek. Elbette ALLAH c.c. CEHENNEM azabı ile ahrette tam cezalarını görecekler, biz de tam intikamımızı alacağız.

 

Amma ve lakin Reis-i Cumhurumuzun “İDAM GELİRSE ONAYLARIM” sözü yetmiyor, millet icraat bekliyor. Ve hain elebaşıların bir an önce cezalandırılmasını. Sn. BAHÇELİ’nin  dediği gibi “Çaycı-çorbacı” ile değil, asıl faillerin ve siyasi ayağın üzerine gidilmesini bekliyoruz, millet olarak. Çünkü alt tabakadaki “İBADET” tabanı ile uğraşırken mağdur ve küskün bir AK Partilinin kırıldığı son referandumda görüldü. Evet bunların çoğu hala hipnozdan kurtulup “YANILDIK-KANDIRILDIK” diyemiyor maalesef. Bunların ikna ve irşad edilmesi lazım, Diyanet ve ehl-i irşad, ehl-i fikir ile. Düşman çoğaltmanın âlemi yok. Karşımızda ehl-i İslama karşı ittihad etmiş ehl-i küfür ve nifak var.

 

Siyasi rant – beklenti, hesap-kitap zamanı değil. Bu fitne ve ihanet ateşini acilen söndürme, bir ve iri ve de diri olma zamanı. “Su uyur, düşman uyumaz” atasözünü unutmayalım. Müslüman uyanık ve ferasetli olur.

 

Yurtdışına kaçan FETÖCU hainler de bulunup getirilmeli veya infaz edilmeli. MIT bunun için var. Sayısı hiç de az olmayan( 8 bin küsür) ve bir kısmını tanıdığım bu hain kaçaklar serbest gezdikçe deli oluyorum. Bu dünyada da cezalandırılmasını Çokları gibi ben de çok istiyorum.

 

“MESELE VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR”

 
Etiketler: 15, Temmuz, İhaneti, /, Hasan, ERDOĞAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı