Yazı Detayı
17 Haziran 2017 - Cumartesi 12:04 Bu yazı 374 kez okundu
 
3 boyutlu Fetö operasyonu
Şevki KARABEKİROĞLU
kastamonuilkhaber@gmail.com
 
 

 

1.Devletin adamları. Örgütsel bağlantıların peşinde. Örgütün omurgasını çökertmeye çalışıyor. Bunu yaparken kimseye haksızlık yapılmasın kimse devletine küsmesin diye azami dikkati gösteriyor.

 

2. Ulusalcılar Operasyon bahanesi ile bir yandan fetöden Ergenekon ve balyoz davalarında yediği darbenin intikamını alıyor öbür yandan da dindar kesime duyduğu kini bu işe katarak sudan sebeplerle adam topluyor. Böylece Erdoğan ın en büyük dayanağı olan dindar kesimi ona düşman ediyor tabanı oyuyor

 

3.Kriptolar. En büyük öncelikleri elebaşları gözden kaçırmak. Bunu sağlamak ve operasyonlar hız kesmeden devam ediyor görüntüsü vermek için örgütle yolu ayıranları sonradan örgüte cephe alanları fetö ile Reis arasında kalıp Reisten yana tavır alanları içeri alıp sayı çoğaltıp operasyon yapılıyor görüntüsü veriyor, onları Reise düşman ediyor. Son iki kesim yargıda damat olayı gibi şaibeli kararlara imza atıp tüm operasyonu şaibe altında bırakıyor ve devlete Reise olan güveni sarsıyor.

 

Geçen hergün aleyhimize işliyor ve kamuoyunda devlete duyulan güven sarsılıyor.
İtirafcılar irtibatı kesmiş adamları ihbar ediyor. Olabildiği kadar çok masum ve toplumda güven duyulan insan işe katılıyor ki sonunda millet "yok ya bu işin cılkı çıktı " desin. Tüm operasyon şaibe altında kalsın 

 

Hükümet cephesinden gelen darbeler hariç.

 

Yeri değilken bedelli askerlik konusunun gündeme alınması, kıdem tazminatı tartışması, emekli yaşı, öğretmen komisyonlarında keyfi puanlamalar yapılması Eğitim Fakültelerinden mezun binlerce öğretmen adayı varken başka fakültelerden öğretmen alınması, Üniversite sınavlarında zor ve farklı soru sorarak dersane olmadan olmayacak fikrinin yeşertilmeye çalışılması, ilgisiz insanların operasyona dahil edildiğini gördükce insanların kaygıya kapılması ve kendi kapısının da çalınmasından korkması vs. vs.

 

Nasıl çözülür bilemiyorum

 
Etiketler: 3, boyutlu, Fetö, operasyonu,
Haber Yazılımı